Veslársky trenažér Concept2 E/PM5 sivý


Concept2

Vážení klienti,
v rámci odvetných opatrení uvalila Európska únia dodatočné clá vo výške 25 % na vybrané tovary vyrábané v USA. Do tejto skupiny patria aj trenažéry Concept2. Z tohto dôvodu sme bohužiaľ boli nútení upraviť predajné ceny. Veríme, že aj napriek tejto skutočnosti nám zachováte dôveru. viac

Doprava a platba

1 545 € s DPH

Nie je na sklade Sledovať dostupnosť
Concept2

Vážení klienti,
v rámci odvetných opatrení uvalila Európska únia dodatočné clá vo výške 25 % na vybrané tovary vyrábané v USA. Do tejto skupiny patria aj trenažéry Concept2. Z tohto dôvodu sme bohužiaľ boli nútení upraviť predajné ceny. Veríme, že aj napriek tejto skutočnosti nám zachováte dôveru. viac

Doprava a platba

Concept2 model E je najlepší veslársky trenažér na svetovom trhu.

Skutočne splní všetky vaše predstavy o plnohodnotnom tréningu, ktorým precvičíte až 80% všetkých svalových skupín, srdce, pľúca a obehový systém. Tréningom na trenažéri Concept2 dokážete spaľovať tuky a tým redukovať telesnú hmotnosť.

Veslársky trenažér Concept2 vyžaduje minimálnu údržbu. Kvalitná poniklovaná reťaz je zárukou dlhej životnosti. Záruka na kovové časti je 5 rokov. Do monitoru PM5 urobila firma Šport C2 s.r.o., ktorá je národným predajcom značky Concept2 na Slovensku, menu v slovenskom jazyku.

Na rozdiel od iných aeróbnych fitness strojov je veslársky trenažér vhodný pre domáce aj profesionálne využitie pre všetky vekové kategórie.

Model E patrí do 5. generácie veslárskych trenažérov Concept2 a ponúka nasledovné:

  • výkonnostný monitor PM5 s menu v slovenskom jazyku
  • dlhšie rameno, ktoré umožňuje ľahší prístup k monitoru PM5
  • reťaz v samostatnom puzdre s jednoduchšou údržbu
  • vždy čistú poniklovanú reťaz, ktorá vyžaduje iba minimálnu údržbu
  • nový design nôh, ktorý poskytuje vyššiu stabilitu a pocit pevnosti
  • o 15 cm vyššie umiestnené sedadlo oproti modelu D
  • metalizovaný povrch rámu s extra trvanlivou úpravou

Využitie veslárskeho trenažéru

Prirodzený pohyb veslovania vám poskytuje najlepší tréning, pretože precvičuje všetky hlavné svalové partie, srdce, pľúca a obehový systém. Pravidelné veslovanie na trenažéri pomáha tiež spaľovať tuky a redukovať telesnú hmotnosť.

Veslársky trenažér využíva odpor vzduchu, takže intenzita tréningu je určovaná výlučne silou vášho záberu. Preto je vhodný pre každého bez ohľadu na vek alebo úroveň fyzickej zdatnosti a na rozdiel od väčšiny zariadení fitness centier je vhodný i pre domáce použitie. Veslársky trenažér je využívaný ako tréningový stroj pre rôzne druhy športov. 

Výkonnostný monitor PM5

Tento model E má najnovší výkonnostný monitor PM5 s podsvieteným displejom a tak pri každom veslovaní získate presné a porovnateľné údaje, ktoré si môžete uložiť na akýkoľvek USB flash disk. PM5 monitor používa ANT technológiu, preto môžete monitorovať vašu srdcovú frekvenciu bez prídavných káblov. Obsahuje hry "Rybky", "Šípky", Streľba na terč", "Preteky" a "Biatlon" Monitor PM5 má kapacitu pre aktualizovanie obsahu, takže v budúcnosti budete môcť využívať aj ďalšie funkcie. Dlhšie rameno monitoru vám umožňuje ľahší prístup k monitoru.

Koleso zotrvačníka a klapka odporu

Veslárske trenažéry Concept2 využívajú odpor vzduchu a to vytvára neobmedzené možnosti záťaže pri cvičení. Pomocou klapky odporu si môžete rýchlo upraviť, koľko vzduchu bude prúdiť do zotrvačníka. Odpor stroja je priamo úmerný sile, ktorou na stroj pôsobíte - čím viac sily vynakladáte, tým výdatnejší je tréning. Koleso zotrvačníka bolo navrhnuté tak, aby minimalizovalo hluk a maximalizovalo plynulosť záberu.

Lišta z nehrdzavejúcej ocele

Na hliníkovej koľajnici je pripevnená lišta z nehrdzavejúcej ocele, aby bol zaistený hladký pohyb sedadla po jej povrchu.

Výška sedadla 

Sedačka modelu E je oproti modelu D umiestnená o 15 cm vyššie, aby umožňovala pohodlnú výšku sedenia. Ocenia to nielen ľudia, ktorí majú problémy s kolenami alebo telesne postihnutí, ale aj bežní užívatelia, ktorí dávajú prednosť pohodlnejšiemu prístupu, keďže sedadlo je umiestnené vo výške 50,8 cm, čiže ako pri sedení na stoličke.

Upraviteľné opierky nôh a ergonomické madlo

Na všetkých veslárskych trenažéroch Concept2 sú upraviteľné opierky nôh pre rýchle nastavenie a prispôsobenie sa ľubovoľnej veľkosti chodidla. Pohodlné ergonomické madlo má 10 stupňový sklon, a tak Vaše ruky môžu byť pri veslovaní v prirodzenej pozícii.

Predná a zadná noha

Dizajn kvalitnej oceľovej prednej aj zadnej nohy z jedného kusa poskytuje stabilitu pre vyšší rám a pocit pevnosti. 

Reťaz z poniklovanej ocele a kryt na reťaz

Poniklovaná oceľ je odolnejšia proti korózii a ľahšie sa udržuje. Plne uzavretý kryt na reťaz pomáha udržovať reťaz čistú.

Pevná konštrukcia, ktorá sa ľahko udržuje

Ergonomické konštrukčné riešenie a použitý materiál zaručujú životnosť strojov viac ako 15 rokov, a to aj pri ich maximálnom každodennom vyťažení v profesionálnych fitnesscentrách s minimálnou údržbou.

Premiestnenie a uskladnenie

Model E má prepracovaný zámkový mechanizmus, ktorý umožňuje jednoduché oddelenie častí rámu pri doprave a skladovaní. Pomocou liatinových koliesok ľahko premiestnite veslársky trenažér na iné miesto.

Parametre

Farba: sivá
Monitor: PM5
Prepravné rozmery: 38 x 56 x 142 cm a 33 x 64 x 71 cm (dve krabice)
Prepravná hmotnosť: 27 kg a 13 kg (dve krabice)
Dĺžka: 244 cm
Šírka: 61 cm
Výška sedadla: 51 cm
Priestor na cvičenie: 122 x 274 cm
Hmotnosť: 29 kg
Priestor na skladovanie: 69 x 119 x 138 cm
Maximálne zaťaženie: 227 kg