Veslársky trenažér Concept2 D/PM5 sivý


Concept2

Vážení klienti,
v rámci odvetných opatrení uvalila Európska únia dodatočné clá vo výške 25 % na vybrané tovary vyrábané v USA. Do tejto skupiny patria aj trenažéry Concept2. Z tohto dôvodu sme bohužiaľ boli nútení upraviť predajné ceny. Veríme, že aj napriek tejto skutočnosti nám zachováte dôveru. viac

Doprava a platba

1 250 € s DPH

Nie je na sklade Sledovať dostupnosť
Concept2

Vážení klienti,
v rámci odvetných opatrení uvalila Európska únia dodatočné clá vo výške 25 % na vybrané tovary vyrábané v USA. Do tejto skupiny patria aj trenažéry Concept2. Z tohto dôvodu sme bohužiaľ boli nútení upraviť predajné ceny. Veríme, že aj napriek tejto skutočnosti nám zachováte dôveru. viac

Doprava a platba

Concept2 model D je najlepší veslársky trenažér na svetovom trhu.

Skutočne splní všetky vaše predstavy o plnohodnotnom tréningu, ktorým precvičíte až 80% všetkých svalových skupín, srdce, pľúca a obehový systém. Tréningom na trenažéri Concept2 dokážete spaľovať tuky, a tým redukovať telesnú hmotnosť.

Veslársky trenažér Concept2 vyžaduje minimálnu údržbu. Kvalitná poniklovaná reťaz je zárukou dlhej životnosti. Záruka na kovové časti je 5 rokov. Do monitoru PM5 vyhotovila firma Šport C2 s.r.o., ktorá je národným predajcom značky Concept2 na Slovensku, menu v slovenskom jazyku.

Na rozdiel od iných aeróbnych fitnes strojov je vhodný pre domáce aj profesionálne využitie pre všetky vekové kategórie. Model D v čiernom vyhotovení bol navrhnutý špeciálne pre CrossFit komunitu tak, aby ladil s ostatným CrossFit zariadením. 

Model D patrí do 4. generácie veslárskych trenažérov Concept2 a ponúka nasledovné:

  • výkonnostný monitor PM5 s menu v slovenskom jazyku
  • špičkové riešenie minimalizuje hluk a poskytuje príjemný pocit veslovania na vode
  • ergonomické držadlo umožňuje prirodzenú polohu rúk pri veslovaní
  • prepracovaný zámkový mechanizmus umožňuje jednoduché oddelenie častí rámu pri doprave a skladovaní
  • hliníková koľajnica s nerezovým povrchom umožňuje ľahký pohyb sedadla a dokonalú prácu nôh pri zábere a plnohodnotné telesné cvičenie
  • nožné opierky Flexfoot sa rýchlo a ľahko prispôsobia rozmerom nôh
  • špirálový tlmič reguluje vstup prúdu vzduchu k zotrvačníku, čo umožňuje voľbu režimu hladkého veslovania, rýchleho člnu, alebo pomalého tažkého člnu
  • liatinové kolieska robia veslársky trenažér mobilným

Využitie veslárskeho trenažéru

Prirodzený pohyb veslovania vám poskytuje najlepší tréning, pretože precvičuje všetky hlavné svalové partie, srdce, pľúca a obehový systém. Pravidelné veslovanie na trenažéri pomáha tiež spaľovať tuky a redukovať telesnú hmotnosť.

Veslársky trenažér využíva odpor vzduchu, takže intenzita tréningu je určovaná výlučne silou vášho záberu. Preto je vhodný pre každého bez ohľadu na vek alebo úroveň fyzickej zdatnosti a na rozdiel od väčšiny zariadení fitness centier je vhodný i pre domáce použitie. Veslársky trenažér je využívaný ako tréningový stroj pre rôzne druhy športov. 

Výkonnostný monitor PM5

Najnovší model D je vybavený monitorom PM5 a tak pri každom veslovaní získate presné, porovnateľné údaje. Výsledky sa zobrazujú v čase, metroch, čase na 500 metrov, wattoch alebo kalóriách. V prípade použitia pásu na meranie srdcovej frekvencie vám monitor PM5 zobrazí vašu okamžitú srdcovú frekvenciu. Podsvietený grafický displej poskytuje rôzne druhy pohľadu na vaše cvičenie. Výsledky sa môžu uložiť do pamäte monitora alebo na akýkoľvek USB flash disk. Môžete si upraviť výšku a uhol monitora pre poskytnutie lepšieho náhľadu.

Pevná konštrukcia, ktorá sa ľahko udržuje

Ergonomické konštrukčné riešenie a použitý materiál zaručujú životnosť strojov viac ako 15 rokov, a to aj pri ich maximálnom každodennom vyťažení v profesionálnych fitnescentrách s minimálnou údržbou.

Koleso zotrvačníka a klapka odporu

Veslárske trenažéry Concept2 využívajú odpor vzduchu a to vytvára neobmedzené možnosti záťaže pri cvičení. Pomocou klapky odporu si môžete rýchlo upraviť, koľko vzduchu bude prúdiť do zotrvačníka. Odpor stroja je priamo úmerný sile, ktorou na stroj pôsobíte - čím viac sily vynakladáte, tým výdatnejší je tréning. Koleso zotrvačníka bolo navrhnuté tak, aby minimalizovalo hluk a maximalizovalo plynulosť záberu.

Výška sedadla

Sedadlo modelu D je umiestnené vo výške 35,6 cm. 

Upraviteľné opierky nôh a ergonomické madlo

Na všetkých veslárskych trenažéroch Concept2 sú upraviteľné opierky nôh pre rýchle nastavenie a prispôsobenie sa ľubovoľnej veľkosti chodidla. Pohodlné ergonomické madlo má 10 stupňový sklon a tak vaše ruky môžu byť pri veslovaní v prirodzenej pozícii.

Lišta z nehrdzavejúcej ocele

Na hliníkovej koľajnici je pripevnená lišta z nehrdzavejúcej ocele, aby bol zaistený hladký pohyb sedadla.

Premiestnenie a uskladnenie

Model D má prepracovaný zámkový mechanizmus, ktorý umožňuje jednoduché oddelenie častí rámu pri doprave a skladovaní.Pomocou liatinových koliesok ľahko premiestnite veslársky trenažér na iné miesto.

Reťaz z poniklovanej ocele a kryt na reťaz

Poniklovaná oceľ je odolnejšia proti korózii a ľahšie sa udržuje. Plne uzavretý kryt na reťaz pomáha udržovať reťaz čistú. 

Parametre

Farba: sivá
Monitor: PM5
Prepravné rozmery: 38 x 55 x 142 cm
Prepravná hmotnosť: 32 kg
Dĺžka: 244 cm
Šírka: 61 cm
Výška sedadla: 36 cm
Priestor na cvičenie: 122 x 274 cm
Hmotnosť: 26 kg
Priestor na skladovanie: 64 x 84 x 138 cm
Maximálne zaťaženie: 227 kg