Exxentric tyč na cvičenie kBar

Tyč Exxentric kBar bola navrhnutá tak, aby bola ľahká, ale zároveň odolná špecificky pri tréningu so zotrvačníkom a preto je perfektným doplnkom pre akékoľvek zariadenie so zotrvačníkom. Je pohodlná, univerzálna, pevná a štýlová.

168,00 € s DPH
Na objednávku
  • Doručenie do 7 dní

Tyč kBar je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto chce zo svojho tréningu so zotrvačníkom na kBox a kPulley vyťažiť čo najviac. Toto príslušenstvo ponúka efektívnejšie riešenie pre širokú škálu cvikov vrátane zdvihov s vystretými ramenami, mŕtvych ťahov, vysokých zdvihov, veslovania, bicepsových zdvihov, rôznych podrepov, cvikov tlaky na ramená (shoulder press) a iných. Nehovoriac o tom, že tyč kBar môžete tiež využiť pri tradičnom silovom tréningu na posilňovacích strojoch so závažím alebo inými zariadeniami, kde pridávate záťaž.

Parametre

Tyč kBar váži len 600 g, preto nevynakladáte zbytočne veľa energie na prekonanie gravitácie, ako je to v prípade ťažkej železnej tyče. Takto sa prenáša do zotrvačníka viac energie, ktorú potom môžete použiť v excentrickej fáze. Napriek tomu, že je ľahká, meria až 58 cm a zvláda intenzívne zaťaženie. Okrem toho má otočný spojovací kĺb čo umožňuje hladký pohyb počas tréningu. Povrchová úprava tyče bola navrhnutá tak, aby bola veľmi pohodlná a na jej výrobu boli použité materiály najvyššej kvality pre dosiahnutie optimálnej životnosti.