Exxentric postroj na cvičenie – 5 ks balenie

Exxentric postroj na cvičenie je dôležitý pre každého, kto chce vyťažiť čo najviac z tréningu na svojej platforme so zotrvačníkom. Umožní vám využiť naplno svoju silu pri skupinovom tréningu na kBox vďaka piatim rôznych veľkostiam postrojov (XS-S-M-L-XL).

684,00 € s DPH
Na objednávku
  • Doručenie do 7 dní

Postroj je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto chce maximalizovať efektívnosť svojho tréningu so zotrvačníkom na kBox. Jeho ergonomický dizajn vám umožňuje udržiavať tlak v ramennej oblasti pri správnom vzpriamenom postoji. Ak však máte tendenciu nakláňať sa dopredu, tlak sa presúva na dolnú časť chrbta a skracuje tak rameno sily, pričom sa zmenšuje krútiaci pohyb spodnej časti chrbta, čo má za následok menej modrín a menšiu bolesť chrbta.

Koľko podrepov by ste vedeli urobiť, ak by vaša technika nebola problém? Predstavte si, že by ste sa nemuseli strachovať o udržanie svojej rovnováhy alebo že sa vám urobia modriny na pleciach, že si presillíte chrbát a že nebudete potrebovať dozor. Pravdepodobne budete schopní urobiť oveľa viac drepov.
V tejto ukážke si môžete pozrieť návod ako si máte postroj nasadiť a upevniť ho ku kBoxu.

Parametre

Postroj je zhotovený z pevného alebo zároveň stále mäkkého a ľahkého materiálu. Vo veľkosti XS váži len 1 kg a vo veľkosti XL 1,25 kg. Výplň v ramenných vypchávkach vám umožní ísť naplno pri akcelerácii zotrvačníka v koncentrickej fáze. Rovnako pohodlné sú aj v prípade pohlcovania nárazu v excentrickej fáze vášho pohybu. Postroj je dostupný aj kusovo alebo v balení 3 ks.

  • veľkosti: XS, S, M, L, XL
  • hmotnosť: 6 kg
  • cviky: drepy, bočné drepy, rozdelené drepy, výpady, calf press
  • kompatibilita: kBox (odporúčané), kPulley

V dôsledku nedávnych zmien môže tento doplnok stále obsahovať predchádzajúce Exxentric logo. To však nijako neovplyvní funkčnosť tohto príslušenstva.