Exxentric posilňovací stroj LegExx – samotné zariadenie

Exxentric posilňovací stroj LegExx je prvým tréningovým zariadením so zotrvačníkom od spoločnosti Exxentric, ktoré je určené len na jediný tréning a to extenziu nôh proti odporu v sede.

5 562,00 € s DPH
Na objednávku
  • Doručenie do 7 dní
  • Autorizovaný servis

Exxentric posilňovací stroj LegExx je prvým tréningovým zariadením so zotrvačníkom od spoločnosti Exxentric, ktoré je určené len na jediný tréning a to extenziu nôh (vystieranie predkolenia) proti odporu v sede. Okrem výhod, ktoré ponúka možnosť nastavenia rôzneho odporu a excentrického zaťaženia, výnimočnosť LegExx spočíva aj v tom, že je mobilný v porovnaní s inými strojmi na precvičenie extenzie nôh.

Posilňovací stroj LegExx je možné dodať v nezmontovanom alebo zmontovanom stave. V prípade nezmontovanej verzie si stroj môžete zmontovať podľa priloženého užívateľského manuálu. Zmontovaná verzia si vyžaduje minimálnu montáž po dodaní.

Exxentric posilňovací stroj LegExx je dodávaný so zabudovaným systémom spätnej väzby kMeter II, držiakom na smartfón a jednou rukoväťou pre precvičenie excentrického preťaženia, ale bez zotrvačníkov.