Exxentric posilňovací stroj kBox4 Pro – základná zostava

Zostavy kBox4 Pro obsahujú model kBox premium, ktorý je ideálny pre športové tímy, prémiové fitnes kluby a fyzioterapeutické kliniky.

3 606,00 € s DPH
Na objednávku
  • Doručenie do 7 dní

kBox4 Pro je výnimočný tým, že disponuje najväčšou zotrvačnou kapacitou dostupnou momentálne na trhu, zabudovaným systémom spätnej väzby kMeter II a väčšou plošinou na státie. Je obľúbený nielen medzi silovými kondičnými trénermi ako aj medzi fyzioterapeutmi a špičkovými osobnými trénermi.
Platforma kBox4 Pro je vyrobená vo Švédsku z hliníka pokrytého práškovým náterom. Detaily sú zhotovené z eloxovanej kalenej uhlíkovej ocele a hliníka a z gumy s vysokým trením. Tento model má certifikát CE ako zdravotnícke zariadenie. The kBox4 Pro môžete použiť s maximálne štyrmi zotrvačníkmi, každý s kapacitou maximálne 0.070 kgm² a maximálnou zotrvačnou kapacitou 0.280 kgm².

Základná zostava kBox4 Pro

Základná zostava kBox4 Pro je ideálným základným tréningovým zariadením so zotrvačníkom pre profesionálneho užívateľa. Obsahuje dva zotrvačníky pre najčastejšie používaný rozsah zotrvačnej kapacity od 0.025 kgm² to 0.075 kgm².

Exxentric platforma na cvičenie kBox4 Pro - varianty: tmavočierna/polnočná modrá/aloxovaná hnedá

Exxentric kMeter II

Exxentric zotrvačník na cvičenie - 0.025 kgm2

Exxentric zotrvačník na cvičenie - 0.050 kgm2

Exxentric bedrový opasok na cvičenie - štandardný/malý

Exxentric rukoväte na cvičenie kGrips

Exxentric nožná opierka na cvičenie