Exxentric posilňovací stroj kBox4 Lite – základná zostava

Zostavy kBox4 Lite obsahujú stredne pokročilý model kBox perfektný pre užívateľov, ktorí často cestujú, ale odmietajú robiť kompromisy pri tréningu.

2 778,00 € s DPH
Na objednávku
  • Doručenie do 7 dní

Vďaka nízkej hmotnosti (len 9,5 kg) a neuveriteteľných možnostiam, vrátane zabudovanej spätnej väzby systému kMeter II, je kBox 4 Lite hitom medzi športovcami, ktorí často cestujú a zariadeniami, ktoré chcú čo najlepšie využiť priestor. Platforma kBox4 Lite je vyrobená vo Švédsku z hliníka pokrytého práškovým náterom. Detaily sú zhotovené z eloxovanej kalenej uhlíkovej ocele, z hliníka a z gumy s vysokým trením. Tento model má certifikát CE ako zdravotnícke zariadenie.

Platforma kBox4 Lite je vyrobená vo Švédsku z hliníka pokrytého práškovým náterom. Detaily sú zhotovené z eloxovanej kalenej uhlíkovej ocele a hliníka a z gumy s vysokým trením. Tento model má certifikát CE ako zdravotnícke zariadenie.

kBox4 Lite systém

Základná zostava kBox4 Lite je ideálna pre vykonávanie tréningov pri cestovaní. a je ľahko skladovateľná v malom priestore. Rozsah zotrvačnosti v tomto systéme dosahuje až 0,075 kg m².

Exxentric platforma na cvičenie kBox4 Lite - varianty: tmavočierna/polnočná modrá/aloxovaná hnedá

Exxentric kMeter II

Exxentric zotrvačník na cvičenie - 0.025 kgm2

Exxentric zotrvačník na cvičenie - 0.050 kgm2

Exxentric bedrový opasok na cvičenie - štandardný/malý

Exxentric rukoväte na cvičenie kGrips