Exxentric popruhy na členky na cvičenie

Exxentric popruhy na členky sú kľúčovým doplnkom pre obohatenie vášho tréningu so zotrvačníkom pre cviky len na dolné končatiny.

36,00 € s DPH
Na objednávku
  • Doručenie do 7 dní

Popruhy na členky boli navrhnuté pre cviky na nohy ako sú napr. príťahy kolien, zakopávanie (hamstring curls) - v stoji, ľahu alebo v sede a predkopávanie, výpady dopredu a dozadu (hip adduction a abduction) s pokrčenou nohou. Kombinácia výpadov s vystretou alebo pokrčenou nohou (ekcentrické) je výborná pre každého kto si chce posilniť stehenné svaly alebo predísť zraneniu. Môžu sa využiť na rôzne účely - pre výkonnostný šport, rehabilitáciu alebo všeobecné fitnes. Popruhy na členky sú pohodlné, univerzálne, odolné a ľahké špeciálne navrhnuté pre tréning so zotrvačníkom.

Parametre

Doplnok popruhy na členky sú ľahké, vážia len 150 g. Balenie obsahuje 2 ks popruhov na členky. To vám umožní hladké striedanie nôh pre získanie rovnováhy v sérii cvikov a taktiež sú vhodné pre skupinové cvičenie.

  • veľkosť: nastaviteľná
  • kompatibilita: kBox, kPulley

V dôsledku nedávnych zmien môže tento doplnok stále obsahovať predchádzajúce Exxentric logo. To však nijako neovplyvní funkčnosť tohto príslušenstva.