Doprava

Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov (už od 24 hodín) a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne. Dodanie avizujeme telefonicky alebo e-mailom pri potvrdení objednávky. Pri platbe na predfaktúru je dodacia doba rovnaká, ale začína sa počítať od pripísania platby na náš účet, pokiaľ sa nedohodne inak.

Pri tovare, ktorý nie je skladom v našej predajni sa vami objednaný tovar objednáva u výrobcu. V takomto prípade vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty vášho tovaru a budete mať možnosť objednávku stornovať, prípadne zmeniť si vybratý tovar za iný. K expedičnej dobe je nutné pripočítať čas (2–3 dni) potrebný na doručenie pri zaslaní poštou, pri dodaní prepravnou spoločnosťou je to do 24 hodín na území Slovenska.

Pri doručení zásielky prepravnou spoločnosťou je vhodné uviesť do adresy doručenia mobilné telefónne číslo (doporučujeme priamo vo formulári záväznej objednávky), aby sa náš pracovník vedel s vami dohodnúť na presnom čase a mieste dodania tovaru. Taktiež doporučujeme uviesť adresu, na ktorej sa cez deň zdržujete, nakoľko prepravná spoločnosť vykonáva doručenie spravidla počas normálneho pracovného času. Miesto odberu a spôsob dodania je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je montáž predmetu plnenia. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje návod na používanie výrobku v slovenskom jazyku. Tovar, spoločne s daňovým dokladom, vám Šport C2 s.r.o. dodá ihneď po pripísaní faktúrovanej sumy na bankový účet Šport C2 s.r.o. Daňový doklad vám zašleme e-mailom. Kupujúci sa zaväzuje prevziať objednaný tovar.

Predávajúci nenesie zodpovednosť za:

 • oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené poštou, resp. prepravnou spoločnosťou
 • poškodenie zásielky poštou, resp. prepravnou spoločnosťou
 • prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu (dodávateľa) v dôsledku akéhokoľvek obmedzenia, prípadne zrušenia distribučných práv alebo iných nepredvídateľných prekážok

Poplatky za dopravu, spôsob dodania:

 • doprava zdarma sa týka iba vybraných produktov – veslárskych a lyžiarskych trenažérov, pri ktorých je uvedená poznámka "Doprava zdarma". Táto doprava zdarma je realizovaná prostredníctvom špedičnej služby pre fyzické osoby – nepodnikateľov a iba na území Slovenska a Českej republiky
 • je možný aj osobný odber v sídle spoločnosti
 • za úhradu je možné doručiť objednaný tovar firemným autom do niekoľkých hodín od potvrdenej objednávky

Poplatky za poštovné:

 • pri nákupe tovaru na dobierku je poplatok podľa cenníka Slovenskej pošty

Lehota expedovania:
Tovar sa zaväzujeme zákazníkovi dodať najneskôr do 2 pracovných dní od pripísania faktúrovanej sumy na účet Šport C2 s.r.o. za predpokladu, že zásoby tovaru neboli úplne rozobrané. V prípade, že tovar už je vypredaný, zákazníka bezodkladne informujeme o tejto skutočnosti v čo najkratšom čase od obdržania informácie od dodávateľov. 
Tovar od nás odchádza do 24 hodín od potvrdenej objednávky (len v rámci pracovných dní). Pri zasielaní kuriérom sa skráti čas doručenia k vám.


Platba

Ceny tovaru:
Všetky ceny uvedené v internetovom obchode Šport C2 s. r. o., sú uvedené s DPH. K cene tovaru je prirátavané poštovné podľa voľby zákazníka.

Spôsob platby:

  • dobierka – platba je uskutočnená pri preberaní balíka od doručovateľa
  • hotovosť – platba na mieste v prevádzke spoločnosti pri prebraní do vlastných rúk
  • prevodom na účet – uvedeným spôsobom môžete uhrádzať z akejkoľvek banky na Slovensku na náš účet v ČSOB

Banka: ČSOB, a.s. – pobočka Banská Bystrica
Číslo účtu: 384 574 643 / 7500
IBAN: SK 67 7500 0000 0003 8457 4643
SWIFT (BIC CODE): CEKOSKBX

  • splátkovým systémom – platba cez splátkový systém Cetelem alebo Quatro

Informácie o platbe sú zobrazené pred potvrdením objednávky a taktiež sú zasielané prostredníctvom e-mailu po potvrdení objednávky.