Otvorenie RM RESORTU

V dňoch 23. – 25. júna sa uskutočnil „slávnostný krst“ RM SPORT RESORTU v Prievidzi. V bohatom trojdňovom športovom a kultúrnom programe si všetci návštevníci našli niečo pre seba. Nás samozrejme teší, že v tomto na Slovensku výnimočnom športovom zariadení máme 8. veslárskych trenažérov model E s monitorom PM5 a tiež 3. kusy Superb Air Bike, ktoré potešia nielen crossfitovú komunitu. Firma Šport C2 zorganizovala pre záujemcov preteky na veslárskych trenažéroch Concept2 pod vedením dlhoročného slovenského reprezentanta a olympionika vo veslovaní Ľubomíra Podstupku. Ľubo je z pohľadu slovenského halového veslovania historickou postavou. Ako prvý získal v roku 2003 v americkom Bostone na majstrovstvách sveta pre Slovensko striebornú medailu v ľahkej váhe na 2.000 metrovej trati. Jeho cenné rady mohli využiť všetci záujemcovia, ktorí si chceli zlepšiť techniku veslovania na veslárskom trenažéri.

RM SPORT RESORT ponúka svojim návštevníkom skutočne všetko, čo sa dá ponúknuť v športovom zariadení. Začína to profesionálnym personálom, perfektným športovým vybavením, doplnkami výživy a končiac trebárs výbornou kávou.

Bolo by výborné, keby sa na Slovensku objavilo viac takýchto skvelých športových zariadení. RM SPORT RESORTU prajeme do budúcnosti maximum spokojných zákazníkov.