MS v šprintoch na lyžiarskych trenažéroch Concept2 2019

Šprinty na lyžiarskych trenažéroch je každoročne konajúci sa virtuálny pretek, ktorý vám umožní porovnať si čas s inými pretekármi na celom svete. Súťaží sa vo vekových kategóriách od 12.r a menej až po 80 r. a viac, ako aj v adaptívnych kategóriách. Preteku sa môže zúčastniť naozaj každý!

TERMÍN: 7.-10. november 2019
MIESTO: účasť na akomkoľvek Concept2  lyžiarskom trenažéri (SkiErg) kdekoľvek na svete

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE: zalyžujte vzdialenosť 1000 metrov na lyžiarskom trenažéri vo vašom klube, fitness centre, škole alebo doma počas 7. až 10. novembra 2019. Svoj čas zaznamenajte do Concept2 Online Logbook-u do 11. novembra 2019 do 23:00 hod. SEČ.

Víťazi v každej vekovej kategórii a v adaptívnej kategórii (sediaci, stojaci a zrakovo postihnutí) získajú vlastný vygravírovaný kravský zvonec. Pretekári umiestnení na prvých troch miestach v jednotlivých vekových a adaptívnych kategóriách získajú vecné ceny.

Ak v rámci svojho klubu alebo tímu pošlete 30 a viac jednotlivých výsledkov, budete zapojení do žrebovania na výhru nového lyžiarskeho trenažéra pre svoj klub či fitnes centrum. Výsledky musíte poslať do 23:00 hod. SEČ na emailovú adresu  info@concept2.com. Viac informácií ohľadne zaslania výsledkov a aktuálnych informácií súťaže sa dozviete TU.

Zdroj článku: www.concept2.com